Jana Háteová vám ochotně pomůže všemu porozumět

Najít si v dnešní době spolehlivou a dlouhodobou brigádu není nic jednoduchého. Tím spíše, pokud člověk žije podobně jako vy ve větším městě, kde je navíc univerzita a tím pádem i mnoho studentů lačnících po nějakém přivýdělku. Což rozhodně nikomu nevyčítáte, každý si chce vydělat, jen je to pro vás v tomto ohledu těžší si v takovém místě něco najít. Tím spíše, když jste matkou na mateřské dovolené. V takové pozici si člověk totiž nemůže dovolit vzít cokoli se mu nabízí. Vaše děti jsou samozřejmě na prvním místě, a tak si můžete dovolit pracovat pouze, když pro ně máte hlídání anebo když spí anebo si hrají. Ideální jsou pro vás samozřejmě brigády, které můžete flexibilně vykonávat z domova, ovšem takových moc nebývá.

vánoce

Brigáda na míru pro matky na mateřské

Jednou jste ale měla štěstí, a tak váš rodinný rozpočet vylepšujete přivýdělkem za práci pro firmu Selvintech. Tedy musíte říci, že když jste tu nabídku viděla poprvé, tak jste chvíli pochybovala o tom, zda to není nějaký chyták, protože se vám to zdálo až moc výhodné, a tak říkajíc střižené na míru osobám jako jste vy, nicméně poté, co jste do firmy zavolala a paní Jana Háteová vám vše ochotně vysvětlila, tak jste se přesvědčila o tom, že se jedná o seriózní práci, přesně takovou, po jaké jste toužila.

cukroví

Takže stále vyrábíte ručně dělané vánoční dekorace jako jsou různí andílci či vánoční hvězdy. A je to opravdu jemná práce, neboť zpravidla pracujete s korálky, které navlékáte na drátky a ty pak různě tvarujete, ale vás to baví. Nicméně není to jistě pro každého. O to větší máte radost, že máte stále co dělat a díky vaší šikovnosti už jste vaší rodině zaplatila pěknou letní dovolenou.

4.5/5 - (2 votes)