Hypotéka pro podnikatele

Náročný start

Mnoho lidí pracuje v nějaké firmě, kde vydělají nějaké peníze a následně se rozhodnou, že by chtěli mít nějaký vlastní projekt, a proto se vydají svým vlastním podnikáním. Musíme však pamatovat na to, že mnoho podnikatelů skončí již během prvních pár let, protože se zjistí, že třeba o služby není zájem a podobně. Musíme proto počítat s tím, že se nám nemusí zadařit a podnikání zkrachuje.

podnikající muž

Abychom tuto šanci co nejvíce snížili, tak je dobré udělat si podnikatelský plán a průzkumy, abychom zjistili, jaké máme reálné šance a případně věděli, jakým směrem se dát, aby náš úspěch byl co nejvyšší. Pamatujte na to, že budete muset řešit řadu různých starostí jako jsou daně, placení sociálního se zdravotním a tak dále, protože těmto věcem se jako podnikatel nevyhneme. Jakmile si vše osaháme a budeme mít praxi, tak je vše dost snazší. Na začátku mnoho lidí svému projektu věnuje opravdu mnoho času.

Peníze do začátku

Rozhodně musíme počítat s tím, že bez peněz se neobejdeme. Dost záleží na tom, v čem vlastně chceme podnikat, protože je rozdíl vyrábět drobné předměty či třeba hodinky, protože u toho druhého musíme investovat do vývoje i výroby, což se všemi různými náklady udělá velkou částku. Když nemáme dostatek peněz do začátku či třeba potřebujeme společnost rozšiřovat, tak je tu OSVČ hypotéka, kterou Vám poskytne nebankovní společnost.

stoupající graf

Díky tomu Vám rádi vyhoví a dost lidí zde získá půjčku, i když je banka odmítla. Přímo na webu mají kontaktní formulář, na který můžete odpovědět a hned budete vědět, jestli Vám hypotéku poskytnou a rovnou si můžete domluvit osobní schůzku. Zde není problém všechno probrat a zjistit si, jaký bychom měli přibližně úrok, výši měsíční splátky a řadu dalších důležitých informací. Získat můžete až 70 % z celkové částky, což je dost, a proto to může být cesta k realizaci Vašich plánů.