Pěkné zuby

Jsem takový typ člověka, který se opravdu hodně stará o svůj chrup a úsměv. Protože si opravdu nedokážu představit, že bych někam šla a někdo mi řekl, že mám třeba například škaredé nebo křivé zuby anebo ještě v horším případě, že mi zapáchá z úst. Abych se vám přiznala, tak já bych se asi zbláznila. Nevěděla bych, co mám dělat a jak bych se měla zachovat v takové situaci. A taky proto pravidelně chodím na zubařské prohlídky. Sice se musím taky přiznat, že ještě před pěti lety jsem skoro k zubaři nechodila. Měla jsem ze zubařů takový strach a taky velký respekt, že jsem si řekla, že k zubaři raději nikdy nepůjdu, ale zase na druhou stranu se zase musím pochválit tím, že když jsem k zubaři nechodila, že jsem si opravdu minimálně třikrát někdy i čtyřikrát vyčistila zuby.

Bělení zubů není levné.

Měla jsem opravdu velký strach, abych neměla žádný zubní kaz, abych nemusela chodit k lékaři na trhání zubů anebo na vrtání zubů. Potom jsem ale začala mít různé problémy. Musela jsem na kliniku, která se zabývá mikroskopickou endodoncii v Praze Clinicplus. A o endodoncii v Praze jsem se dozvěděla přes internetové stránky clinicplus.cz, kde jsou různé ortodontické procedury.

Za zdravé zuby jsem ráda.

Zjistila jsem, že mikroskopická endodoncie v Praze je kvalitní a že se člověk nemusí zase tak moc bát, jak jsem se bála já. Já se tedy bojím. Myslím si, že mít krásné zuby, a hlavně zdravé zuby je snem každého člověka a že si to taky tak očekává, protože když má člověk škaredé zažloutlé nebo křivé zuby anebo dokonce žádné zuby, tak vypadá třeba i o deset a nebo o dvacet let starší. Opravdu špatný chrup přidává roky člověku. A tohle bych opravdu nechtěla. Teď jsem ráda, že jsem si taky nechala dokonce vybělit zuby. A taky jsem na to dlouho ušetřila, ale jsem spokojená, protože krásné zdravé zuby opravdu člověka omlazují. Tak co, už budete chodit pravidelně na prohlídky?