Svobodná volba půjčky či úvěru

Jestliže přemýšlíte nad půjčkou a ještě nevíte, kam pro ni půjdete, zdali to bude do klasické banky nebo budete volit nebankovní společnost, tak jediná rada zní, abyste porovnávali podmínky. Každá podobná půjčka má totiž některá negativa a některá pozitiva a každý klient může mít trochu jiné požadavky, proto je na našem dnešním trhu tak široká nabídka a tolik poskytovaných služeb. Existují samozřejmě klasické banky, ale máme zde i spoustu nebankovních neboli soukromých společností.

půjčka peněz

Sháníte půjčku, kterou vyřídíte snadno a bez zbytečných průtahů? Chcete získat nízkou úrokovou sazbu a dlouhou dobu splácení? Máte záznam nebo nízké příjmy? Vždy se snažíme klientům vyjít vstříc. Přesně taková je nebankovní hypotéka bez registru Ferovahypoteka.cz.

Po novele zákona v roce 2016 se spousta lichvářů stáhlo a na trhu zůstaly pouze prestižní soukromé společnosti, takže ani v tomto ohledu nemusíte mít strach. Navíc se v dnešní době dá všechno ověřit třeba na internetu, což už Vás určitě napadlo.

reklamy a weby

V čem a proč jsou nebankovní společnosti jiné než klasické banky?

To je otázka, na kterou se snažíme neustále odpovědět. Dalo by se říct, že nebankovní společnosti jsou tolerantní. V čem? Například v tom, že mohou poskytnout půjčku i lidem se záznamem v registru dlužníků. Obecně samozřejmě poskytují mnoho různých půjček a úvěrů a to jak pro spotřebitele, tak také pro podnikatele. Dokonce si u nich můžete zařídit i hypotéku s dlouhou dobou splácení nebo půjčku na družstevní byt a tak dále. Hodně podmínek se dá dohodnout a u některých přimhouří oko, například když máte starší záznam v registru dlužníků. Pokud prokážete, že dokážete splácet, pak Vám mohou půjčku poskytnout. V bance by se to nestalo.

V některých případech dokonce pomáhají lidem s exekucemi. Tato problematika je velice složitá a obšírná, ale můžeme říct, že i přes exekuce se dají půjčit peníze. Právě nebankovní společnosti si našly tento svůj systém a snaží se jej ještě zdokonalit. V tom se rozhodně liší od klasické banky. Ta lidem s dluhy nebo s negativním zápisem v registru dlužníků peníze nepůjčí.