YouTube obsahuje spoustu videí


Youtube je v dnešní době velmi populární platforma, kde každý může nahrávat videa a lidé je sledují. Jejich stažení poskytne web, který je zcela zdarma.

YouTube obsahuje spoustu videí

Reálná práce

Tuto platformu zná snad každý, protože je opravdu proslulá, jako největší, co se týče audiovizuálního obsahu. Jistě také víte o tom, že při sledování na nás sem tam vyskočí reklama. Části jde společnosti a druhá část autorovi, takže pokud má zapnuté zpoplatnění, tak mu jde podle zhlédnutí jistý zisk. Díky tomu je i u nás jisté množství autorů, které právě YouTube a další činnosti živý a mají ho jako hlavní příjem. Mnoho mladých lidí se chce právě taje stát tvůrci na YouTube, a to v takovém měřítku, aby je to mohlo život.

platforma youtube

Ovšem úspěšní tvůrci u nás jsou jíž na této platformě již několik let, takže není lehké se dostat přes konkurenci. Samozřejmě platforma má jisté algoritmy, takže musíme pravidelně vydávat videa, které lidi baví, protože jedině tak dosáhneme slušných čísel. Jestliže něco vyděláme, tak musíme myslet na daně, protože je to příjem že stále činnosti, kdy navíc je nutnost mít živnostenské oprávnění, k němuž je standardně potřeba mít 18 let.

Snadné stažení

Hodit se nám rozhodně může možnost stahovat videa, protože některá jsou volně dostupná, a proto je můžeme editovat a nahrát zase na náš YouTube kanál. Tuto možnost využije i naprosto obyčejný uživatel, protože ten může takto stahovat písničky i s videoklipem, takže si je potom můžete kdekoliv pouštět, a to i když zrovna nebudeme mít připojení k internetu. Samotný YouTube nám takové stahování při běžného člověka, který se dívá zdarma neumožňuje, ovšem to pro nás není vůbec žádný problém.

přehrávání videa

My totiž můžeme použít video z YouTube download, který nám jej stáhne přímo do zařízení a my máme tak Celý proces bez práce, protože tento web z YouTube vytáhne dané video a stáhne nám jej třeba do počítače či mobilu. Tak už si s ním můžeme dělat co chceme, jen bychom měli pamatovat na autorská práva. Ty nám říkají, že si můžeme udělat jednu kopii a používat ji ke svým účelům, takže dílo nesmíme nikde veřejně šířit.