Autofólie jako řešení mnoha problémů

Vzpomeňte si na léto, je slunné letní odpoledne, vy zaparkujete na parkovišti u přehrady, rybníka, na festivalu nebo třeba u obchodu. A dál se jdete věnovat tomu, proč jste na místo přijeli, pak se ale vrátíte a zde nastává ten nedostatek. Je slunečno, venku přes 38 °C a vy se ve vašem autě můžete doslova upéct. Nebo Vám zrovna nefunguje klimatizace, či ji nechcete zapínat ze zdravotních důvodů? Máme pro Vás naprosto dokonalé řešení tohoto problému, klimatizaci Vám sice neopravíme, nemůžeme ani zařídit to, abyste po spuštění klimatizace nebyli nachlazeni, ale co Vám můžeme nabídnout jsou jedinečné autofólie, které Vás tohoto problému mohou zbavit, jejich hlavní výhodou je totiž ochrana před UV zářením, a navíc jsou zatemňovací.

Fólie jsou vhodné pro všechny typy aut

Výhodou naší firmy je i to, že jsme výhradním dovozcem prémiových autofólií Nanofilms, jejich prémiovou kvalitu dokazuje i to, že jsou vyráběny v Japonsku. Právě ty Vám pomohou také kvůli jejich tepelné odrazivosti, dlouhé životnosti, ale i přes to jsou vysoce průhledné, navíc jsou šetrné k životnímu prostředí, což věříme, že oceníte, tak jako si toho vážíme my. Nabízíme několik různých druhů fólií na autoskla, ze kterých si určitě vyberete.

Naše firma má osvědčení vydané Ministerstvem dopravy

Další jejich předností je velký výběr ze škály propustnosti světla a to od 5 % až do 50 %, ochrana před UV zářením je vždy větší než 99 %. Stále si ale nejste jistí, nevadí, rádi se podělíme i o další jejich benefity. Například Nanofilms Pro Nano jsou barevně velmi stálé, fólie Nanofilms Carbon Nano kromě UV záření blokují i IR záření, které je zdraví škodlivé. A posledním typem našich fólií jsou fólie Ceramic Nano Plus, které nejenže skvěle vypadají, jako i všechny ostatní, ale pomohou Vám právě v situacích, kdy auto musí stát, jejich předností je totiž vysoká ochrana před teplem. V neposlední řadě je jejich velkou výhodou to, že neoxidují, a navíc ještě rychle schnou. Vybrali jste si?