Zabraňte zbytnění své prostaty.

Zatímco zevní genitálie zkoumají děti už od školky, v nestřežených chvílích si navzájem prohlíží své pindíky a kačenky, švestičky a kdo ví, jaké názvy ještě dávají těmto orgánům, o vnitřních pohlavních orgánech nemají ani tušení, ale ono se toho ani mezi dospělou populací až tak moc neví. Sice osvěta pokračuje, takže děti jsou nabádány, že chlapci nemají pindíky, ale penisy, že holčičky nemají pipinky, ale vulvy a ve školním věku se ještě dětem dostanou kusé informace o šourku a varlatech a o děloze a vaječnících, ale tím to skončí.

sex

Ono je to tak trochu pochopitelné, děti nám postupně budou dospívat a přeměňovat se v dospělce, kde je v první řadě budou zajímat otázky kolem rozmnožování. K těm hlavním orgánům, které se o rozmnožování postarají, už nějakou informaci mají, že jsou tu ještě další a neméně důležité orgány, je v tom věku pochopitelně nezajímá. Přitom, kde by muži byli bez takové prostaty. Ta produkuje tekutinu, která je nosnou pro všechny spermie, které se snaží oplodnit vajíčko partnery. Inu, prostata tam je, nezlobí, pánové o ní třeba ani nevědí, tak jakápak starost.

lék

Až po letech, se jim ta uražená a nedoceněná prostata začne ozývat a začne se mstít. Bez její produkce, by spermie ze šourku vůbec nemohly podniknout cestu do lůna milované partnerky. Je nepostradatelná a přitom tak nedoceněná. Takže se začíná zvětšovat a věřte, že takové zbytnění prostaty dokáže potrápit své majitele. Dokáže svůj objem zvětšit až 15 x, ale to už utlačuje močovou trubici tak těsně, že jí doslova škrtí, takže silně znepříjemňuje jak močení, tak i samotný sex, protože blokuje přísun krve do penisu a tím bojkotuje jeho ztopoření a brání také průchodu ejakulátu. Přitom všechny tyto problémy se zvětšenou prostatou se dají celkem lehce řešit, je třeba podchytit je včas a začít se jim věnovat, prostě je nenechat rozvinout se do těch krajních mezí.