Kreslete si společně s vašimi dětmi

Pěknou příležitostí pro to být spolu s dětmi je společné kreslení, při kterém můžete využít formu dětskéomalovánky. Děti milují přítomnost rodičů, kterou pro svůj zdravý vývoj potřebují pociťovat každou minutu svého života. A proto jim dopřejte tu chvilku, kdy si spolu sesednete k velkému stolu, pěkně si na sebe a na omalovánky posvítíte, rozdáte barevné pastelky a začnete spolu tvořit.

dítě si vybírá barevné pastelky

Vybarvovánky pro celou rodinu.
Můžete využít nevlídného sychravého počasí, kdy se vám nechce vytáhnout paty z domu a potřebujete zabavit rozdováděná dítka. Není lepší příležitost, než využít pomoc, kterou nabízí webový portál, kde si můžete „vybarvovánky“ s dětmi vybrat a dokonce i zdarma stáhnout a vytisknout si je. Nechte děti, ať si vyberou dle svého přání a výběr budou mít vskutku bohatý.

Omalovánky pro holčičky.
Milují vaše dcerky krásnou a blonďatou Barbie? Asi jste už poznali, že princezny mají odzvoněno, a vaše malé slečny milují úplně jiné pohádkové postavičky, jako jsou například Hello Kitty mořská panna nebo Mořská panna Ariel, krásná mořská víla či Mořská panna Dora a Boots. Tyto postavičky sice už babičky neznají, ale malé dívenky je milují. Pokrok prostě světem vládne.

barevné veselé pastelky

Máme pro vás i omalovánky pro kluky!
Stejně tak doba pokročila dopředu, když malí chlapečci vybírají úplně jiné druhy omalovánek, než jejich dřívější předchůdci. Dnes už klukům nestačí jen „obyčejná“ auta, ale milují řádivé červené Ferrari, protože při jeho vybarvování si živě představují, jak se s ním prohání po dlouhých a klikatých silnících! Pro správné a akční kluky máme připravené i další tipy, které vytváření tu pravou chlapskou atmosféru, jako jsou například z prostředí armády, Brawl Stars, Fortnite, také si zařádí na moři s nebezpečnými piráty. Nesmějí chybět ani slavní Pokémoni a žádaní roboti.