Dámská jízda

Vždycky mě bavilo s kamarádkami chodit někam na zábavy. Bavili mě dělat dámské jízdy. Pamatujete si na svoji první dámskou jízdu? Myslím si, že opravdu byla dokonalá. Anebo ne? Já bych vám chtěla říct, jak my ženy jsme si udělaly jednu dámskou jízdu. To jde sice ne pouze jednou, bylo jich více, ale musím říct, že na tu první dámskou jízdu se opravdu nezapomíná. A bylo to, když nám bylo kolem dvaceti až třiceti let. Byly jsme takové svobodné ženy, ani jedna jsme neměla partnera. Takže to bylo dokonalé v tom, že jsme se nemusely nikomu zpovídat, co jsme celou noc dělaly. Kde a s kým a jak. To pořekadlo jistě znáte. Nic není dokonalé.

Máme taky rády relax.

Ale my jsme si to představovaly, že naše první dámská jízda bude dokonalá. Ale tak z půlky se to povedlo. Ze začátku to byla opravdu velká zábava a sranda. My ženy jsme pily alkohol a do toho jsme si ještě dávaly nějaké dobroty na zub a všechno nám vycházelo skvěle. Jenomže jsme to asi nějak přehnaly s alkoholem. Moc jsme si tam dopřávaly tequilu.  Tu přímo zbožňuji! A jak všichni víte, tequilla je opravdu silný a zákeřný alkohol. Tak si představte, svobodné ženy na diskotéce, jak pijí tvrdý alkohol. Asi nic moc pěkného. Sice jsme tam už nebyly nejmladší, ale nám to vůbec nevadilo. Nám šlo hlavně o zábavu a o srandu.

Mám ráda dámské jízdy.

A tohle všechno jsme splnily. Akorát ke konci nám bylo tak špatně, že jsme sotva dolezly domů. Museli jsme jet taxíkem, i když jsme si plánovaly, že domů půjdeme pěšky, protože to není vůbec daleko. Bohužel ale alkohol udělal své, a navíc jsme ženy, které vůbec nejsem zvyklé pít alkohol. Nikdo ale není dokonalý, že ano. A dámské jízdy si dopřáváme stále, ale už ne s tolik alkoholu. My ženy chceme být vidět, protože někde jsou ženy, které by si tohle ani nemohly dovolit. Třeba někde v západních zemích. Tam je to smutné a tam ty ženy upřímně lituji. A jak často si dopřáváte dámské jízdy vy?