Levná dovolená po Evropě

Když se zeptáte kohokoliv na jejich koníčky, minimálně polovina vám odpoví, že rádi cestují. Bohužel někteří také odvětí, že by rádi cestovali, ale nemají na to peníze. Cestování není pouze o penězích. Podívat se do zahraničí lze i za velmi malé peníze. Cesty, které si může dovolit každý. Na internetu lze navíc najít mnoho rad, tipů a triků, jak levně cestovat, na čem ušetřit a na co si dávat pozor. My se dnes odpovíme na jednu z prvních otázek při myšlence vycestovat. KAM POJEDEME? Podívejme se na nejlevnější místa v Evropě.

cestování

  1. Bulharsko

Bulharsko je velmi populární destinace na rodinné dovolené. Není se čemu divit, řadí se mezi nejlevnější místa v Evropě pro dovolenou. Ačkoliv ceny nejsou vysoké nabízí kvalitní hotely se službami na úrovni, pyšní se mnhoa pobřežními dovolenkovými letovisky. Bulharsko není pouze o dovolené, při které relaxujete pouze na pláži nebo u bazénu. Je tu mnoho možností na výlety po okolí. Většinu z nich najdete na seznamu UNESCO.

  1. Albánie

Další ze zemí, kde jsou ceny opravdu nízko. Jsou tam v průměru až o 21% nižší než v tuzemsku. V Albánii je pokochejte panenskou přírodou, majestátními horami, čistými řekami…Poslední roky Albánie prochází modernizací, co se týče turismu. I zde je možné vyrazit na výlety po okolí a podívat se na některou z památek UNESCO.

 

cestování

  1. Portugalsko

Jedná se o zemi, která ukojí různorodé cestovatelské dobrodruhy. Na své si přijdou milovníci krásné krajiny, fanoušci do historie i plážoví povaleči. Písčité pláže se zde táhnou po celém jižním pobřeží. Pro Portugalce jsou turisti jeden z hlavních příjmů, proto se jich velmi váží a pečlivě se starají o jejich blaho.

  1. Bosna a Hercegovina

Tento přímořský stát určitě patří do našeho žebříčku. Je to velmi rušný stát plný živých bazarů a mešit. Stát láká svou překrásnou přírodou, která je vhodná i pro dobrodružné cestovatele.