Maximálně pohodlné

Koupit si domů gauč nebo pár křesel není zrovna levnou záležitostí. Ovšem i tady můžete ušetřit, stačí si zvolit daleko levnější a stejně dobrou alternativu.

Maximálně pohodlné

Vybavování obývacího pokoje je vždycky tak trochu očistec, hlavně, pokud nemáte zrovna velké finanční možnosti. Obývací stěnu můžete sehnat za pár korun a stejně bude vypadat dobře. I stolek pod televizi, a nakonec i tu televizi je možné koupit takřka za hubičku. Co ovšem není příliš levné, to jsou gauč a sedačky. Samozřejmě, že i tento druh nábytku se dá koupit docela lacino, ale v tom případě neočekávejte, že vám kdovíjak dlouho vydrží. V tomto případě je vždy lepší si připlatit za kvalitu, jinak můžete splakat nad výdělkem.

Pohodlné i pro práci

Je tu ale ještě jedna možnost, kdy můžete pořídit kvalitu a zároveň příliš neprovětrat bankovní konto. Místo gauče nebo sedačky si můžete prostě pořídit sice na první pohled jednoduchý, ale velice praktický a hlavně pohodlný sedací pytel https://www.beanbag.cz/.

Možná se vám zdá vak až příliš obyčejný a nereprezentativní. Ano, většina typů skutečně nevypadá kdovíjak vábně, i když to je věc vkusu, ale pokud vám jde hlavně o funkci, nemůžete vybrat lépe. Vaky jsou totiž nejen pohodlné, ale i ergonomické. To znamená, že se vždy srovnají záda a kyčle do té správné polohy, ať už si sednete jakkoliv. Nutno podotknout, že to platí primárně o značkových modelech. V případě, že si pytel koupíte někde u pochybného prodejce, očekávejte, že nebude mít takové kvality, jaké by měl mít.

Skvělé posezení

Vhodné i ven

Normální pohovku byste asi jen tak ven nedali. Stačí, aby přišel první deštík a máte problém. Jakmile totiž navlhne, musíte ji co nejrychleji vysušit, jinak vám začne plesnivět. V případě sedacích pytlů určených na ven to ale neplatí. Jsou obaleny materiály, které jsou vodě odolné, a tudíž je možné takové vaky klidně používat i venku. Pokud je zapomenete na noc schovat a v noci začne pršet, najdete je ráno na zahradě neporušené. Stačí je pak jenom otřít hadrem. Výhodou také je, že jsou velice lehké. Mohou s nimi manipulovat i děti.