Oblíbené polohy při sexu mezi oběma partnery

Pohlavní styk mezi oběma partnery je vázán na fyzické schopnosti, svalový fond, výdrž, kondici, a mimo jiné i na zemskou gravitaci. Nedokážeme zkrátka levitovat ve vzduchu tak, abychom uspokojili partnera i sebe bez námahy. Musíme tedy vymýšlet a praktikovat takové polohy, které nás vzruší, poskytnou rozkoš, a co nejméně nás fyzicky vyčerpají. Někdy to není zrovna snadné, to víme, a tak se může občas hodit dobrá rada – jak si užít, a co nejméně strádat:

dívka na posteli

Na psa – s jistou nadsázkou lze říci, že právě poloha „zezadu“ je výhodná pro oba partnery zejména na měkké posteli. Dívka zaujme pohodlně polohu s nohama mírně rozkročenýma a muž si ji nasměruje podle délky svých lýtek a úhlu vůči podložce tak, aby to oběma bylo příjemné. Není to dřina ani pro jednoho a oba si užívají.

nahá dívka

Na boku – klasická misionářská poloha je pro některé muže příliš vysilující, když u toho klečí nebo stojí, zaměstnávají současně obě nohy. Svaly nohou se pak musí prokrvit, a to vyžaduje více práce srdečního svalu. Zkuste to oba vleže na boku. Můžete k sobě přistoupit zepředu i zezadu, výhodou je, že vám postel uvolní alespoň některé svalstvo a zbude více energie na prožitek slasti. Po chvíli se můžete z pravého boku přesunout na levý a opačně a budete uvolňovat střídavě svalové partie.

Tato poloha se nabízí i k méně namáhavému oboustrannému orálnímu sexu. Jistou výhodou je i to, že partnerka může pokrčit a zcela uvolnit jednu nohu a nechat si jazykem laskat chodidla, pokud jí to vyhovuje, a pokud tuto činnost miluje i partner. Laskání chodidel jazykem a ústy připomíná jemnou reflexní masáž, která dokáže doslova divy, zejména u vystresovaných jedinců.

Žena nahoře – u misionářské polohy vydává muž mnoho energie zejména zapřením paží i prací nohou, ale žena nahoře zaměstnává pouze nohy, a pokud jí v tom partner pomáhá, oba si mohou užít hodně rozkoše s minimem námahy.