Pákové kávovary DeLonghi

Každé ráno vložíte do hrníčku jednu až dvě lžičky rozpustné kávy a zalijete je horkou vodou. Usrknete a málem se oklepete. Tohle přeci není ta káva, kterou znáte z kavárny, nevyrovná se jí ani chutí, ani vůní. Jde to ale i jinak. Představte si, že každé ráno si připravíte dokonalou kávu, na kterou budete vzpomínat po celý den. Vsaďte na pákové kávovary DeLonghi, staňte se na chvíli baristou a předveďte svým známým domácí kavárnu.

pákový kávovar

Proč pít kvalitní kávu?

Pití tohoto nápoje má přímo blahodárný vliv na zdraví člověka, víte, ale proč?

1.      Je to silný zdroj antioxidantů, vykazuje i větší antioxidační aktivitu než zelený čaj a kakao

2.      Je zdravý pro naše srdce a chrání proti poškození tepen způsobené zánětem

3.      Může snížit riziko diabetu 2. Typu, které klesá o sedm procent s každým denním šálkem

4.      Kofein v něm obsažený napomáhá krátkodobé paměti, neboť má vliv na konkrétní oblasti mozku, které jsou zodpovědné za koncentraci a paměť.

5.      Pomáhá chránit proti úpadku kognitivních funkcí

6.      Jeho konzumace je spojována s nižším výskytem cirhózy, zejména u alkoholiků

7.      Může zvýšit sportovní výkon. Dokáže bojovat proti únavě, a to nám pomáhá vydržet u tréninku delší dobu. 
šálek kávy

Proč při přípravě kávy zvolit právě pákový kávovar DeLonghi?

Hlavní kouzlo tohoto produktu je právě v páce, kam se ideálně vkládá čerstvě namletá káva. Páka se pomocí krátkého pootočení vloží do hlavice kávovaru a tak se spustí proces přípravy kávy. A neodolatelný šálek kávy je na světě.

Pomocí tohoto produktu si jste především schopni připravit bohaté jemné espresso nebo lungo, kdy si velikost kávy si nastavte přesně podle vaší chuti. Pokud jste milovníky mléčné kávy, oceníte nastavitelnou nastavitelnou trysku na páru, která Vám zajistí perfektní našlehání mléka a tím i dokonalé cappuccino či caffé latte. Nezapomíná se také na příznivce čaje, díky trysce si také snadno připravíte horkou vodu.