Uncharted 4


Herní titul Uncharted 4: The Thief´s End byl přiveden na trh roku 2016. Na vývoji se opět největším dílem zasloužila společnost Naughty Dog. Jedná se o akční adventuru publikovanou společností Sony Computer Entertainment. Uncharted 4: The Thief´s End byl vydán pouze pro platformu Playstation 4.

počítačový hráč

Po velmi úspěšných třech předchozích dílech čekal společnost Naughty Dog opravdu nelehký úkol. Předností této hry je hlavně velmi propracovaný a silný příběh v kombinaci se skvělým grafickým zpracováním.

V samotné hře se pak vcítíte do hlavního hrdiny jménem Nathan Drake, což byla i hlavní postava u předchozích třech dílů. Po boku celé herní linie Vám bude starší bratr Samuel a dlouholetý přítel Sullivan. Nathan Drake si užíval klidu se svou partnerkou Elenou a nechtěl už slyšet o žádných dobrodružstvích a hledáních pokladů po všech minulých výpravách. Jednoho dne se ale objevil po letech jeho starší bratr s prosbou pomoci. A tak je Nathan Drake i s jeho bratrem Samuelem vydá na poslední společnou výpravu. K této výpravě si Nathan přizve i dlouholetého kamaráda a přítele Sullivana.
herní klávesnice
Začíná tedy hledání legendárního pokladu piráta Henryho Averyho, po kterém touží více lidí a tímto začíná opravdu velké drama. V cestě Vám bude stát dívka jménem Nadine s celou armádou žoldáků a i další významná postava jménem Rafe. Ve hře se můžete těšit na pořádné přestřelky, honičky, ale i na krásy a nebezpečí přírody. Také se ale budete muset poprat s logickými hádankami a labyrinty, které Vám postupně budou odkrývat tajemství k pokladu. V tomtu herním titulu navštívíte hned několik lokalit a vyzkoušíte si jízdu džípem či člunem. O úspěšnosti celé hry svědčí její prodej, jelikož se hra stala tou nejprodávanější s 15 miliony prodaných kusů.

Teď už ale není na co čekat a hru Uncharted 4: The Thief´s End si vyzkoušet na vlastní kůži, protože opravdu stojí za to!