Ženy nechtějí sex?

O sexuální potřebě žen se až do dvacátého století téměř nemluvilo. Diskutuje se o ní až v moderní době. Zkoumá se vzrušivost žen a počet jejich orgazmů. Jde o to, v čem to ženám pomůže. Dříve se ženám upíralo právo na sexuální touhu, bylo to něco nepatřičného, co se týkalo pouze mužů. Že žena nepotřebuje sexuální uspokojení dokonce prohlašovali i lékaři a někdy se zdá, že tento názor převažuje až dodnes.
nahoře bez
Udělej jí dítě, ať má pokoj
Rady tohoto typu si ještě v dnešní době udílí muž druhému muži, který má doma sexuálně aktivní ženu. Kde se vlastně vzala ta zcestná myšlenka, že žena erotické ukojení vlastně vůbec nepotřebuje? Předpokládá se totiž, že porod a výchova dítěte dá ženě tak velké uspokojení, že oblast sexu jí příliš neláká. Možná to vzniklo i z toho důvodu, že po porodu žena na určitou dobu, než se ustálí hormony, ztrácí o sex zájem. A tak její potřeby jsou promítány pouze do mateřství.
ručička miminka
U žen je vše jinak a ještě lepší
Muž je po orgazmu uspokojen, ale ženské orgány pracují naprosto jinak. Jejich meze jsou pouze ve fyzické únavě, zatímco muž má určitý limit vzrušivosti a orgazmů, za který již nemůže. Bylo zjištěno, že téměř každá žena může mít až padesát na sebe navazujících orgazmů! A o tom si každý muž může nechat jen zdát. Že by muži ženám tajně záviděli?

Líní manželé
V sexuologických poradnách přibývají stížnosti žen na nízkou potřebu milování manžela. Ženy musí svoje partnery k sexu přemlouvat, a to nejen slovně, ale i různým podplácením, třeba uvařením oblíbeného jídla nebo vyhověním v některém koníčku.

Některé však raději postupně rezignují a když nepomáhá svádění doma, najdou si milence. Mužům totiž ubývá testosteron a už po čtyřicítce přestávají svým ženám stačit. Pokud však muži záleží na uspokojení ženy, snaží se trénovat svoji sexuální výkonnost a zachovat nakonec v ložnici milostný soulad.