Americká hypotéka bez dokládání příjmů

Spousta snů a aktuálních potřeb vyžaduje k uspokojení peníze a mnohdy nejde o nízkou částku. Někdo chce začít podnikat a chybí mu do staru peníze, někdo má vysoké dluhy, kterých se potřebuje zbavit, někdo touží po novém nábytku a někdo chce rekonstrukci bytu, cestovat nebo studovat. A takových potřeb a snů by se nechalo jmenovat tisíce. Jen kde na to všechno vzít?

peníze

Když takové peníze chybí, tak než si léta šetřit, tak můžete využít možnost různých půjček a úvěrů. Na vysoké částky jsou nejlepším řešením hypotéky. Právě hypoteční úvěr dokáže poskytnout vyšší obnos peněz za výhodných podmínek. Avšak pokud jde o klasickou hypotéku, tak tu lze využít pouze na financování bydlení. V případě, že chcete hypotéku využít na cokoliv, tak to umožňuje americká hypotéka.

Produkt, který nabízejí jak bankovní, tak i nebankovní společnosti avšak u bank jsou podmínky o něco přísnější a častým důvodem zamítnutí jsou nejen registry dlužníků, ale také nízké příjmy či nemožné doložit je. Nebankovní společnosti však nabízejí produkt, který si říká americká hypotéka bez dokládání příjmů.

Více tolerance vůči podkladům k příjmům
Zatím co klasický hypoteční úvěr lze využít pouze na financování koupě, stavby či rekonstrukce bydlení, tak americkou hypotéku lze využít opravdu na cokoliv a to od koupě auta přes nákup zařízení, spotřebičů a elektroniky až po vyplacení dluhů, cestování, podnikání a mnoho dalšího.
U nebankovních společností můžete očekávat větší toleranci vůči vašim příjmům. Za jedno nemusí být tak vysoké a za druhé jejich doložitelnost není brána tolik přísně. Ne každý má zájem zveřejňovat svoje výdělky nebo je třeba nemůže doložit vůbec.

drobné mince

Podmínkou, kterou je v každém případě nutné splnit, je ručení formou zástavy nemovitosti. Jde o podmínku, kterou u hypotečních úvěrů nelze obejít. Právě proto je možné půjčit si mnohem vyšší částku, než třeba u spotřebitelských úvěrů.
Výhodou je také to, že i u americké formy hypotéky je možná splatnost až po dobu 30 let. Díky tomu si můžete splácení rozložit podle svých potřeb a možností a neohrozit tak zvládání splácení.