Jak ohlídat zdánlivě neohlídatelné

Když se živí nějaký podnik tím, že jeho zaměstnanci převážejí firemními vozidly něco odněkud někam, případně že se těmito vozidly vozí dotyční zaměstnanci sami za svými povinnostmi roztroušenými po vlastech českých a třeba i zahraničních, je jen velice obtížné vše ohlídat. Protože to, že jsou vozidla a případně i jiná podobná technika na cestách mimo dohled oprávněných osob, přímo svádí k tomu, aby si ten, kdo není hlídán, nějak přilepšil na úkor zaměstnavatele.

stroj

Což se dá různými způsoby.

  1. Lze si dejme tomu odčerpat nějaké ty pohonné hmoty ze služebního vozu nebo stroje do vozu svého.
  2. Dá se ale třeba i rovnou natankovat a zaplatit firemní kartou nebo jinými prostředky.
  3. Dá se zneužít to které vozidlo nebo ten který stroj. Díky čemuž se melouch dotyčnému zaměstnanci na rozdíl od firmy vyplatí.
  4. Dá se občas i zcizit něco z přepravovaného nákladu.
  5. Je možné dokonce ukrást i celé vozidlo a svádět to na někoho jiného.
  6. Dá se ale třeba i prolenošit pracovní doba, protože kdo nejednou dokáže, byla-li odvedena požadovaná práce, pokud se tato měla vykonat v odlehlé lokalitě a nikdo si nestěžuje?

Dá se zkrátka provést nejedna lotrovina. To ovšem jedině tehdy, nemá-li majitel dotyčné firmy nainstalovaný RMC systém.

buldozer

Pokud totiž na https://www.rmc-system.com/ vsadí, má naprosto dokonalý přehled o všem, o čem vědět chce. Ví, kde se jeho majetek nachází, ví, zda a jak všechna ta technika plní zadané úkoly, zda a jak se činí zaměstnanci, kteří ji obsluhují. Jakmile se někdo pokusí čmajznout nějaké ty pohonné hmoty nebo jiný majetek, jakmile někdo odbočí z trasy nebo se nečiní v době, kdy by se činit měl, jde virtuální hláška oprávněné osobě. Která tak může mít přehled v témže okamžiku nebo se to dozvědět i až následně z uložených dat, jež jsou zpracována tak, že současně zbaví podnikatele i nemalé části nezbytné byrokracie.
RMC systém je prostě dokonalý „žalobníček“, který ví o všem, co se kde děje. A který se nedá podplatit. Takže je pro podnikatele nejednou učiněným darem seslaným z nebes.