Kvalitní designové ploty? Od nás!

V dnešní době je populární mít celý dům sladěný do detailu tak, aby přitahoval pozornost a lahodil oku i kolemjdoucích lidí. Z toho důvodu mnoho lidí volí venkovní doplňky do okolí svého domu tak, aby společně s domem tvořily hezký celek. Módní trendy můžeme najít všude, a nejinak je tomu u bydlení. V dnešní době můžete mí doslova i plot designový. Chcete i vy krásný moderní plot, který dodá vašemu domu a pozemku jedinečný vzhled? Vsaďte na betonové ploty Hodonín. Najdete u nás mnoho druhů plotů, které vám rádi usadíme na váš pozemek. Nevyhovuje vám starý plot z důvodu materiálu, délky či výšky, nebo zatím na pozemku žádný nemáte? Pak budete určitě potřebovat nový. Zvolte si náš betonový plot zejména v případě, že toužíte po absolutním soukromí, odhlučnění pozemku a ochraně vašeho majetku.

betonový plot

Betonový plot dokáže tlumit zvuky, takže se sníží hluk například z dopravy. Při beton nikdo nevidí, takže budete mít 100% soukromí v domě i na zahradě, a pomůže vám chránit majetek – protože k vám nepůjde vidět, a tento plot není snadné překonat. Betonový plot opravdu sami nezvládnete, protože betonové dílce i sloupky jsou velice těžké a k jejich usazení je potřeba jeřáb.

dřevěný plot

Pokud ho doma nemáte, bude lepší to nechat na nás. Vybrat si můžete z několika druhů imitace kamene, a zvolit můžete různé druhy výplně – v nabídce máme dřevo, které vám upravíme podle přání. Máte rádi moderní gabion? I ten vám vyrobíme, stačí si jen vybrat. Nejprve vám spočítáme cenu za plot, a poté se můžeme pustit do práce. Snažíme se vždy, aby bylo hotovo co nejdříve. Ke krásnému plotu patří krásná branka či brána. Chcete mít v plotu i vjezd? Stačí si vybrat, poradíme se si vším. V nabídce máme mnoho druhů branek a bran, které mohou být ozdobou i vašeho domova. Prohlédněte si fotografie již realizovaných zakázek, uvidíte, že naše práce je precizní.