Motorkářská móda

Motorkáři jsou lidé, pro které jsou motorky a vše s nimi spojené životním stylem. Utrácejí nemalé peníze za vybavení, doplňky a motorkářskou módu. Motorkářství je nákladným koníčkem. Jestli jste se rozhodli, že právě tohle adrenalinové hobby je pro vás to pravé, počítejte, že počáteční investice do tohoto koníčka, vás bude stát nemalé peníze. Cena motorky, se může vyšplhat až k několika set tisícům. Je pravda, že svezení na pěkně naleštěném a příjemně brblajícím chopperu, je určitě zážitek. Zarytí motorkáři stále dávají přednost tradiční značce Harley Davidson. Nejsou to motorky pro rychlou adrenalinovou jízdu, ale pro klidné a pohodové svezení, na kvalitním a pečlivě udržovaném stroji. Většinou na silnicích uvidíte projíždět více takovýchto strojů najednou.
speciální motorka

K chopperům, si jejich majitelé dokupují nejrůznější a hlavně výrazné, leštěné a chromované doplňky, aby krásu svého udržovaného stroje ještě více podtrhli. Nedílnou součástí motorky, jsou doplňky kožené. Dokoupit se dá, na co si jen vzpomenete. Zpětná zrcátka, ozdoby na řídítka, blinkry, světlomety a jiné efektní doplňky. Velmi oblíbené jsou kvalitně zpracované kožené moto brašny.

Nejenom doplňky jsou pro motorkáře důležité. Jednou z hlavní součásti jejich image, je stylové oblečení.
jezdec na motorce

Bezkonkurečně vede oblečení z kůže, zdobené třásněmi. Kožené řemínky a ozdobné přezky nejdete nejen na oblečení, ale i na brašnách. Dalším častým doplňkem jsou barevné šátky, brýle, rukavice, boty, helmy a přilby. Chopper helmy, mají svůj nezaměnitelný tvar. Retro skořepinová helma, patří sice ke klasické výbavě motorkáře, ale hlavu jezdce dostatečně nechrání. K helmě jsou důležitým doplňkem brýle, aby si jezdec dostatečně chránil oči.

Boty jsou šity z pravé kůže ve westernovém stylu, vysoké i kotníkové. Tvar boty je většinou šitý do špičky. Oblečení dotváří konečnou image motorkáře.