Plastové obálky – skvělý pomocník při balení

Posíláte často různé druhy věcí a nevíte do čeho to vkusně zabalit? Vyzkoušejte plastové obálky. A dají se nejen pořídit v různých velikostech, ale také barvách. Jejich velkou výhodou je voděodolný pevný materiál, který chrání odesílané zboží. Mezi další výhodu je třeba zmínit ornamentní samolepící vrstva s krycím proužkem, který stačí pouze přilepit a balíček máte rychle a dobře zabalen. Díky neprůhlednosti obálky jsou tyto obálky velmi diskrétní a můžete v nich posílat, co Vás jen napadne. Jsou i velmi dobře popisovatelné. Psát na ně můžete jak fixem, tak také propiskou nebo přelepit štítkem. A posílání balíčku se pro Vás stane zábavou .

barevné obálky

Z čeho se vyrábějí?

Tyto vkusné a velmi praktické obálky jsou vyrobeny z LDPE. Tato zkratka se používá pro polyetylen s nízkou hustotou. Obálky jsou díky tomu pevné, bez zápachu, voděodolné a netoxické.

nevšední schránka

Jaká je cena obálek a kde je pořídit?

Pokud už se rozhodnete takovou obálku pořídit, je dobré vědět velikost a kolik kusů potřebujete. Pokud posíláte jen zřídka, maximálně do 3 balíčků týdně můžete si tyto plastové obálky koupit u přepážky pošty. Cena obálky se pohybuje okolo desetikoruny. Zabalíte do ní i větší kousky jako je svetr, boty, encyklopedií a jiné. Pokud ovšem posíláte velmi často je dobré i pro Vaši peněženku si najít eshop, který Vám prodá těchto obálek najednou více a za velmi příznivou cenu. Zde už si můžete vybírat od velikosti plastové obálky S, která je ve velikosti klasické papírové obálky, až do velikosti XXL, kde v klidu sbalíte i zimní kabát. Cena se pohybuje v řadě korun. Některé eshopy dokonce mají v nabídce tyto obálky v mnoha barvách. Balení v těchto obálkách Vás bude bavit pro jednoduchost a rychlost.