Warcraft Refunded

Před pár týdny vyšel remaster na velice populární hru Warcraft 3 Frozen Throne. Blizzard nám umožnil si hru zkusit 3 měsíce předem s průběžnými updaty. Beta k nám přišla ve stavu, jako kdybychom zrovna pokládaly základy na nový dům. První problém přišel už při pokusu se dostat do zápasu. Menu zasekané na 5 až 10 snímcích za sekundu. Jakýkoliv pokus o postavení budovy byl odměněn zásekem na pár sekund.
Blizzard se samozřejmě snažil udělat hru co nejlepší. Ze začátku to tak i vypadalo, podle toho, jak se snaží udržet kontakt s hráči, hlavně to šlo poznat u Streamera jako Grubby nebo Happy. Což se tvářilo jako dobrá zpráva pro nás, ale to, co vyšlo 28. ledna ven je jedním z posledních hřebíků do rakve Blizzardu.
Zklamání potupa
Největším zklamáním bylo zjištění o ztracení mnoha funkcí. V nynější dobře si pomalu ani nezahrajete proti počítači, nebo offline zápas s kamarády
Příliš mnoho hráčů truchlí i nad zjištěním, že jakoukoliv mapu, co vytvoříte bude IHNED PATŘIT SPOLEČNOSTI. Tento tah bude spíše ochrana před útěkem nového herního žánru, jak tomu bylo kdysi u staré Doty.Pojďme se tedy podívat na nějaké ty ztracené funkce:
1.      Nemožnost si zahrát hru proti počítači
2.      Jakoukoliv vámi vytvořenou mapu vlastní Blizzard
3.      Žádný Battle.net klient
4.      Žádný Warcraft 3 Reign of Chaos či Frozen Throne
5.      Neexistuje žebříček hráčů
6.      Žádné uživatelské kampaně
figurka warcraft
Docela dost smutné pro nás hráče bylo, že do našich herních účtů nedorazila ani nově slibovaná kampaň. Místo toho nám na talíř přišel tvrdý chleba s dražším máslem ve stylu staré kampaně s Gucci oblečky. Hůře na tom byly animace, které vypadají jak od 15leteho puberťáka, co má svou první praxi.
Podtrženo, sečteno. Tímto výtvorem si vytváří celkem vysoké potíže, které jsou ovšem napravitelné. Jelikož se jejich hry stávají poslední dobou spíše pochybností než nářečím kvality a vysokého postavení na trhu.